Apelsinų nauda odai, sužinokite!

Apelsinų nauda odai, sužinokite!

Visi žinome, kad sveikas gyvenimo būdas reikalauja kuo daugiau vaisių ir daržovių mūsų racione, bet ar kada pagalvojote apie apelsinų naudą odai?

Produktų linija "ORGANIC&BOTANIC" Mandarin Orange su mandarinais ir apelsinais, praturtinta nerolio aliejumi, gaunamu iš karčiavaisio citrinmedžio žiedų, buvo sukurta siekiant užtikrinti maksimalų odos drėkinimą, kad jūsų oda iš tiesų švytėtų! Šią natūralių odos priežiūros gaminių liniją sudaro naktinis drėkinamasis stangrinamasis veido kremas, dieninis drėkinamasis stangrinamasis veido kremas, drėkinamasis stangrinamasis veido serumasdrėkinamasis stangrinamasis paakių serumas, kūno kremas ir kūno losjonas. Tačiau nerolio eterinio aliejaus naudingosios savybės tuo neapsiriboja – jis puikiai tinka stimuliuoti odos ląstelių regeneraciją, todėl gali būti naudojamas randams gydyti, raukšlelėms lyginti ir odos atspalvio tolygumui užtikrinti. 

Po ilgos dienos kovojant su įvairiomis kenksmingomis medžiagomis, naktį oda natūraliai regeneruojasi, todėl tuo metu būna ypatingai imli odos priežiūros priemonėms. Šiuo tikslu buvo sukurtas naktinis veido kremas su mandarinais ir apelsinais, kuris paspartina šį procesą, pasirūpindamas reikiamu odos drėkinimu ir prisotindamas ją maistingųjų medžiagų. Šaltalankių aliejumi praturtinto kremo sudėtyje gausu retos palmitoleinės rūgšties (omega-7), kuri maitina ir saugo odą, ir puikaus antioksidanto – vitamino E. Priešuždegiminis šio kremo sudėtyje esančio nerolio aliejaus poveikis padeda mažinti spuogų paliktus paraudimus, stangrinti ir patempti odą – visa tai vyksta jums miegant!

Jei ieškote priemonės, kuri suteiktų veido odai dar daugiau gaivumo ir jaunatviškumo, naktinį veido kremą derinkite su dieniniu veido kremu. Šis kremas palieka ant odos lengvą drėgmės pojūtį (puikiai paruošia odą makiažui!), tuo pačiu metu užtikrindamas odos apsaugą nuo užteršto oro ir kitų kenksmingų aplinkos veiksnių. Odos papilkėjimas, padidėjusi pigmentacija ir dehidratacija gali būti atmosferoje esančių teršalų, kaip antai suodžių ir dūmų, poveikio pasekmė, nes jie pažeidžia apsauginį odos antioksidantų sluoksnį. Ląstelių atsinaujinimą skatinantis rūdėtasis rododendras padeda atkurti odos gebėjimą atsinaujinti ir apsivalyti, saugo ląsteles nuo aplinkos veiksnių sukeliamų pakenkimų, atsirandančių dėl visą dieną odą veikiančio užteršto oro. 

Drėkinamasis strangrinamasis veido serumas – tai serumas, kuris prisotina odą maistingosiomis medžiagomis, saugo ją, stiprina natūralų drėgmės barjerą ir padeda sumažinti raukšlelių pastebimumą. Nuostabaus spindesio odai suteikiančio serumo sudėtyje puikiai dera raminamosios ir regeneruojamosios nerolio aliejaus ir antioksidaciniu poveikiu garsėjančio rožių eterinio aliejaus (oto) savybės. Pastebimas nepaprastai teigiamas citrusinių vaisių poveikis odai, šiuo atveju užtikrinamas į kremo sudėtį įtraukiant nerolio aliejų. Tai, kad šio serumo sudėtyje yra vieno iš nedaugelio nefototoksiškų, t. y. nesukeliančių į nudegimą panašių odos sudirgimų, veikiant saulės šviesai, citrusinių vaisių aliejų – nerolio eterinio aliejaus – reiškia, jog serumas tinka ir jautriai odai. Prieš naudojant veido kremą, švelniai patapšnokite serumu švarią veido odą ir leiskite jo veikliosioms medžiagoms prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius, kad pajustumėte magišką jų skaistinamųjų savybių poveikį!