Bet iš pradžių, kavos!

Bet iš pradžių, kavos!

Daugelis iš mūsų privalome išgerti puodelį kavos, kad galėtume pabusti ryte ir būti aktyvūs. Tačiau dabar atraskime vietos kavai ir rūpindamiesi savo oda.
Itin daug antioksidantų turinčios kavos pupelės ne tik pakelia nuotaiką, bet taip pat gali padėti pagerinti mūsų odos ir plaukų būklę. Kompanija DR.BOTANICALS daug dirbo ir, naudodama tik natūralius produktus, sukūrė geriausią šveitiklį, kad galėtų žmonėms suteikti geriausią odos priežiūrą. Savo naujausio šveitiklio pagrindu kompanija nusprendė pasirinkti supermaistą – kavą, nes ji pasižymi daugybe nuostabių savybių ir nėra pernelyg šiurkšti, todėl puikiai tinka net jautriai odai. Coffee Superfood veganiškas atkuriamasis veido šveitiklis su kava gali padėti sušvelninti švelnias raukšleles, atkimšti poras ir paskaistinti odą. 
Priemonėje esantis kofeinas kovoja su UV spindulių ir laisvųjų radikalų padaryta žala bei padeda sulėtinti šių kenksmingų veiksnių skatinamą odos senėjimo procesą. Kadangi šveitiklyje yra antioksidantų ir riebalų rūgščių, jis puoselėja ir atgaivina papilkėjusią, pavargusią odą padėdamas maisto medžiagoms patekti ten, kur reikia. Stiprūs kavoje esantys antioksidantai puikiai tinka veido valymo procedūroms, nes padeda sumažinti paraudimus ir uždegimą. Aplinkoje gausu laisvųjų radikalų ir kava padeda sustiprinti apsauginį odos sluoksnį, kuris saugo nuo kiekvieną minutę jūsų odą puolančių teršalų ir virusų.
Šveitiklyje esanti rūgštis chemiškai valo odą, kol jūs sukamaisiais judesiais ją šveičiate ir pašalinate visas negyvas ląsteles. Kai užtepate šveitiklio tokiais sukamaisiais masažuojančiais judesiais, kofeinas stimuliuoja kraujotaką – tai gali sumažinti aknę ir dėl jos atsiradusius randelius.
Dėl natūralių priemonės sudėtyje esančių graikinių riešutų kevalų savybių jūsų oda taps minkšta ir lygi, o dėl sviestmedžio aliejaus šveitiklis veikia odą itin švelniai. Nepaisant to, priemonė yra visiškai augalinės kilmės ir padeda pasiekti puikių rezultatų.