FLOREVE Beauty(IN)force + SKIN GLOW. Odos švytėjimui.

 • Saugo odos ląsteles nuo oksidacinio streso. Skatina kolageno susidarymą, šalina laisvuosius radikalus, drėkina ir skaistina odą, mažina odos paraudimus.  Odai skaistinti. Sukurtas naudojant moksliškai išbandytas veikliąsias medžiagas ir farmacinės kokybės natūralius ingredientus. Tikrinamas laikantis atitinkamų taisyklių, kurios yra griežčiausios pasaulyje. *Šis papildas anksčiau vadinosi "Skin Radiance", dabar "Skin Glow". Mieli klientai, kas pamėgote ir vartojote "Skin Radiance", drąsiai vartokite "Skin Glow", nes ingredientų sudėtis ir efektyvumas yra tie patys, gamintojas pakeitė tik pavadinimą.

  Gamintojas
  Prekės ženklas
 • Kai kalbama apie grožį, kai kurie žmonės galvoja apie išvaizdą, o „Florêve“ yra įsitikinusi, jog tikrasis grožis kyla iš vidaus. Mes siūlome nesistengti paslėpti odos netobulumų jos paviršiuje, tačiau manome, kad reikia spręsti jų atsiradimo priežastį. „Beauty(IN)force+SKIN GLOW“ – tai geriamas kosmetinis koncentruotas maisto papildas, kuris saugo odos ląsteles nuo oksidacinio streso. Skatina kolageno susidarymą tinkamam odos funkcionavimui užtikrinti, šalina laisvuosius radikalus, drėkina ir skaistina odą, mažina odos paraudimus. Absoliuti grožio pusiausvyra su hialurono rūgštimi.

  „Florêve“ yra pirmaujanti skystų maistinių grožio priemonių, nutrikosmetikos, gamintoja Prancūzijoje, derinanti efektyvumą ir natūralumą. Net 98 % natūralios sudedamosios dalys ir likę 2 % yra vitaminai ir mineralai, kad būtų užtikrintas formulės veiksmingumas. Naujieji geriamieji maisto papildai sukurti taip, kad atitiktų šiuolaikinės moters poreikius ir pasiūlytų visapusį grožio puoselėjimo sprendimą – praktišką ir pritaikytą šiuolaikiniam gyvenimo būdui. Maitinamosios kosmetikos priemonės yra įkvėptos Rytų grožio ritualų ir tradicinės kinų medicinos. Veikliosios ir maistinės vartojamos medžiagos veikia iš vidaus, kad atskleistų kiekvienos moters grožį.

  Įrodytas veiksmingumas: „Florêve“ priemonės gaminamos Prancūzijoje ir tikrinamos laikantis atitinkamų taisyklių, kurios yra griežčiausios pasaulyje. Tai užtikrina klientų saugumą ir tausoja aplinką. Prancūzijos kosmetikos pramonei taikomi labai griežti reikalavimai, kurie garantuoja veikliųjų medžiagų kokybę ir patikrinimą. „Florêve“ produktų dermatologinis ir farmacinis veiksmingumas yra stebimas kliniškai. Sukurtas naudojant moksliškai išbandytas veikliąsias medžiagas ir farmacinės kokybės natūralius ingredientus.

  Pagrindinės formulėje naudojamos veikliosios medžiagos: kviečių lipidų ekstraktas, kuris padidina odos drėkinimą 23 %, o odos elastingumą – 15 % per 2 savaites (tai rodo moksliniai tyrimai); hialurono rūgštis, siekiant sumažinti ilgalaikį neigiamą poveikį odai ir padėti išlaikyti ją jaunesnę; ožerškių sultys, koncentruotos persikų sultys, koncentruotos baltųjų vynuogių sultys saugo nuo laisvųjų radikalų.  

  Plačiau apie vitaminą A ir mineralinį kompleksą, kurie suteikia:

  • 100 % rekomenduojamos paros vitamino C normos, skirto padidinti kolageno sintezę 3 kartus.
  • 100 % rekomenduojamos paros vitamino B3 ir B6 normos.
  • 50 % rekomenduojamos vitamino A normos, kuris svarbus ląstelių funkcionavimui.
  • Cinko, pasižyminčio antioksidaciniu, valomuoju ir riebalų išskyrimo kontrolės poveikiu.
  • Natūralūs polifenoliai, gaunami iš ožerškio uogų, vynuogių ir persikų antioksidacinėmis savybėmis pasižyminčių sulčių, saugančių nuo laisvųjų radikalų.

  Matomas poveikis:

  • Paakių sritis. Jau antrą savaitę pašviesėję tamsūs ratilai.
  • Raukšlės. Po 15 dienų oda tampa lygesnė ir atrodo jaunesnė.
  • Lūpos. Labiau sudrėkintos jau po savaitės.
  • Odos būklė. Skaistesnė oda po trijų savaičių.

  Sudėtyje nėra glitimo, konservantų ar dažiklių. 

  Naudoti: prieš naudojimą gerai suplakti. Vartoti po vieną ampulę (14 ampulių pakuotėje) kasdien, praskiedus nedideliu kiekiu vandens (40 ml). Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Laikyti sausoje ir tamsioje vietoje kambario temperatūroje. Netinka nėščioms ar žindančioms moterims. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Šis maisto papildas nepakeičia įvairios ir subalansuotos mitybos. Kartu rekomenduojama laikytis sveiko gyvenimo būdo. Geriausia vartoti ryte prieš valgant.
  Siūlomas kursas: viena 15 ml ampulė per parą 14 dienų laikotarpiu. Maisto papildas taip pat gali būti vartojamas 28 dienas, siekiant dar didesnio veiksmingumo. Gali būti naudojamas visus metus kas tris mėnesius arba kai jaučiamas poreikis. 

  Vyrams ir moterims!   

  Pagaminta Prancūzijoje. Apie gamintoją galite pasidomėti čia Florêve Paris.

  Pasidomėkite plačiau apie nutrikosmetiką!