FLORÊVE (IN) YOUTH serumas nuo plaukų slinkimo, 30 ml

 • 4400
  Į krepšelį 

  Pagal pažangiausias technologijas sukurtas serumas plaukams stiprinti ir suteikti jiems didesnės apimties. Novatoriška serumo technologija sukuria lengvą karščio pojūtį, kuris suaktyvina kraujotaką, taip saugodamas nuo plaukų slinkimo ir skatindamas jų augimą.

   

  Užsakius šį serumą nudžiuginsime Jus dovana:

  FLOREVE (IN) DETOX  kelioninėmis miniatiūromis (2 dėžutės po 2 vnt) ir FLOREVE (IN) GLOW veido kauke!
    

  Gamintojas
  Prekės ženklas
 • FLORÊVE (IN) YOUTH serumas nuo plaukų slinkimo. 

  Visiems galvos odos tipams tinkamas naudoti serumas, pateptas ant odos, sukuria lengvą karščio efektą, kuris suaktyvina kraujotaką ir skatina spartesnį veikliųjų medžiagų įsiskverbimą. 

  Serumo poveikis galvos odai dvejopas:
  - stabdo plaukų slinkimą, ramindamas galvos odą varginančius uždegimus ir saugodamas nuo patiriamo streso;
  - spartina plaukų augimą, gaivindamas galvos odą ir aprūpindamas plaukų šaknis augimui reikalingomis maistingosiomis medžiagomis.
  Galvos odai grąžinamas gyvybingumas ir jaunatviškumas. 

  Lengvas, eterinio apelsinmedžio žiedų aliejaus pagrindu sukurtas aromatas pasižymi stimuliuojamosiomis ir gaivinamosiomis savybėmis. Galvos oda neapsunkinama riebumo pojūčiu.
  96 % natūralūs ingredientai. Be konservantų, be dirbtinių dažiklių, be mineralinio aliejaus. Išbandyta prižiūrint dermatologams.

  Rezultatai

  Lėtina plaukų slinkimą: po 21 dienos - 21 % mažiau išslinkusių plaukų; po 60 dienų – 38 % mažiau išslinkusių plaukų.
  Stimuliuoja plaukų augimą: po 60 dienų – 32 % spartesnis plaukų augimas.
  *Moksliškai išbandytos veikliosios medžiagos.

  Pagrindinės formulėje naudojamos veikliosios medžiagos yra: 
  - keratinas. 95 % plauko sudaro keratinas. Mums senstant, jo kiekis organizme mažėja. Kartu vartodami keratinu praturtintas FLOREVE (IN) YOUTH geriamąsias plaukų ampules nuo plaukų slinkimo, užsitikrinsite maksimalų šios veikliosios medžiagos poveikį, stabdant plaukų slinkimą ir stiprinant patį plauką.
  - kamieninės augalų ląstelės. Šis galingas patentuotas kompleksas stimuliuoja mikrokraujotaką. Tiesą pasakius, tam tikros plaukų slinkimo problemos gali būti susijusios su prasta mikrokraujotaka. Viena iš augalinių molekulių yra vanilės darinys, spartinantis galvos odos kraujotaką. Vynuogių, riešutų ir kvapiosios vakarutės kamieninės ląstelės reikalingos plaukų folikulų atsinaujinimui. Anageno fazėje esančių plaukų folikulų skaičius auga, o esančių katageno fazėje – mažėja.

  Kaip naudoti: įtrinkite ir įmasažuokite priemonę į galvos odą (pakaks vos kelių lašų) vieną ar du kartus per dieną ant sausų ar po plovimo nusausintų plaukų.

  Pagaminta Prancūzijoje. Apie gamintoją galite pasidomėti čia Florêve Paris.