Kaip geriau jaustis ir gyventi harmonijoje su Gamta?

Kaip geriau jaustis ir gyventi harmonijoje su Gamta?

Gyventi harmonijoje su mūsų visų planeta – tai užčiuopti holistinio sveikatingumo ir tvaraus gyvenimo būdo esmę. Jei mes rūpinsimės gamta, gamta rūpinsis mumis. Pradėję rūpintis savimi ir savo aplinka, tikrai rasime ir daugiau būdų supaprastinti savo gyvenimą ir tuo pačiu metu saugoti mūsų planetą.

Ką mes dar galime padaryti?
Gyvenkime, dirbkime, pramogaukime labiau toje pačioje bendruomenėje. Tokiu būdu galėsime viską pasiekti pėsčiomis, dviračiu ar visuomeniniu transportu ir padėsime sumažinti oro užterštumą.
Vietoje brangių dovanų, dovanokime dalelę savo laiko ir dėmesio, pakvietę brangius žmones pasivaikščioti parke ar namuose gamintos vakarienės. Sugalvoję alternatyvą perkamai dovanai, ne tik sutaupysime sunkiai uždirbtų pinigų, bet ir puoselėsime gražius santykius su mylimais žmonėmis.
Vartokime daugiau vietoje auginamų daržovių ir sumažinkime mėsos kiekį racione – tokiu būdu prisidėsime prie vietos ekonomikos augimo, suteiksime naujų spalvų savo kasdienei dietai ir padėsime saugoti gyvūnus.
Laisvalaikį, atostogas leiskime gamtoje – įkvėpsime gryno oro, juk tai yra mūsų sveikata.
Peržiūrėkime naudojamo šampūno, dantų pastos ir kitų naudojamų namie priemonių ingredientų sąrašą – gal galime rasti panašaus poveikio natūralesnį produktą, kuris padės sumažinti toksiškų medžiagų kiekį organizme?
Išvalykime savo aplinką! Sumažinkime toksiškų medžiagų kiekį namuose ir pasirūpinsime aplinkos apsauga.
Paskirkime plotelį žemės ir nustebinkime šeimą savame kieme užaugintu derliumi. Net jei gyvename bute, galime užveisti gyvenimo sąlygas atitinkančio dydžio darželį.