Kaip pasirinkti geriausią produktą plaukams?

Kaip pasirinkti geriausią produktą plaukams?

Šampūnai "Zero %"
Šiandien plaukus trenkame kur kas dažniau nei prieš keletą dešimtmečių: kasdien prausiamės po dušu, neaplenkiame dušo sporto klube ar baseine, apsilankę kirpykloje taip pat kaskart trenkame plaukus. Tai, kartu su aplinkos užterštumu ir greito gyvenimo tempo keliamu stresu, gali įjautrinti galvos odą, dėl riebalų išsiskyrimo disbalanso ji gal sudirgti. Tikėtina, kad galvos oda praras natūralią pusiausvyrą, o kasdienis šampūno, kurio sudėtyje yra sulfatų ir (arba) druskos, naudojimas gali sukelti sudirgimą, niežulį, odos tempimą, išsausėjimą ir pan.
„Valquer“ laboratorijos direktoriaus Jose Cerrilo teigimu, norėdami išvengti galimo odos įjautrinimo ir alerginių reakcijų, turėtume vengti tam tikrų šampūnų sudėtyje esančių medžiagų, pavyzdžiui, MIT (metilizotiazolinono), parabenų, dažiklių, druskos, silikonų ir, žinoma, sulfatų.
Šampūnų sudėtyje esantys silikonai taip pat yra dėmesio centre. Jie kiekvieną plauką padengia specialiu sluoksniu, dėl kurio plaukai iš pirmo žvilgsnio atrodo švelnūs ir žvilgantys, tačiau maisto medžiagos ir drėgmė negali prasiskverbti pakankamai giliai į plauko vidų, todėl plaukai išsausėja, ima lūžinėti. Silikonas nepraleidžia maisto medžiagų į giluminius plauko sluoksnius, plaukai izoliuojami, stokoja tinkamo maitinimo. Tad energijos plaukams suteikiantis šampūnas be silikonų (drėkinantis ir maitinantis juos), „Valquer“ laboratorijos direktorius teigimu, yra ilgai laukta naujovė.
Be to, nepamirškime, kad šiandien jau galima įsigyti šampūno be sulfatų. Šampūnai, pagaminti be sulfatų, yra ne tokie tiršti ir mažiau putoja, nes jų sudėtyje esančios aktyvios paviršiaus medžiagos suteikia mažiau klampumo, lyginant su sulfatais praturtintais šampūnais, kurie, nors yra tirštesni ir labiau putoja, kur kas agresyviau veikia jautrią galvos odą. Šiandien vis dar intensyviai dirbama siekiant sukurti tirštą ir gausiai putojantį šampūną be sulfatų, pasižymintį geromis plaunamosiomis savybėmis.
Rūpinkitės savo plaukais ir atidžiai stebėkite, kuo juos trenkate! Na, o mes rekomenduojame „Valquer“ plaukų priežiūros priemones!