Kaip pasirinkti skutimosi putas?

Kaip pasirinkti skutimosi putas?

Daugiau nei 30 proc. moterų visame pasaulyje kyla problemų dėl bėrimo po skutimosi arba įaugusių plaukelių. Ir daugiau nei 40 proc. vyrų skusdamiesi jaučia diskomfortą, odos dirginimą ir susiduria su sikoze.
Kadangi spuogų, barzdos paraudimų, niežulio ir plaukų įauginėjimo priežastys yra ant mūsų odos besikaupiančios bakterijos, būtina nuo jų apsaugoti odą.
Šalinant plaukus skustuvu ar vašku, poros atsiveria, taip dirginami plaukų folikulai. Dėl to kyla alerginė reakcija, kuri pasireiškia bėrimu, užkemša poras, o dėl to įauga plaukai. Vyrai dažnai daro klaidą skusdamiesi - jie šiai procedūrai neparuošia odos, visuomet skubama skustis ir neskiriama tam pakankamai laiko bei dėmesio. Taip pat naudojamos pigios skutimosi priemonės, kurios taip pat lemia galutinį rezultatą. Jei vyrai skundžiasi, kad po skutimosi namuose juos išberia, tai dažnai atsitinka dėl nepakankamai prieš skutimąsi sudrėkintos odos, to kaltininkė gali būti ir naudojama prasta priemonė.

Po skutimo atsirandantį bėrimą ir įaugusius plaukelius sukelia ant odos ir plaukų folikuluose esančios bakterijos. Bėrimas dažniausiai atsiranda po skutimosi, kai skustuvo ašmenys nėra visiškai švarūs. Ypač jautrios yra neseniai nuskustos kojos, bikini linija ir pažastys. Tad rekomenduojame rinktis antibakterines skutimosi putas, kurių sudėtyje yra veikliųjų medžiagų derinys, pašalinantis bakterijas ir nešvarumus, sukeliančius bėrimą, įaugusius plaukelius ir odos sudirgimą po skutimosi. Priemones, kuriose nėra kvapiklių, parabenų ar dažiklių. Tokios yra skutimosi priemonės ShaveSafe, pasidomėkite!