Kanapės = Išsigelbėjimas odai

Kanapės = Išsigelbėjimas odai

Visų, pašėlusių dėl visiškai natūralių, augalinių odos priežiūros priemonių, lūpose skamba naujausias atradimas – kanapės.
Tai – iš Azijos kilęs ir dėl savo veikiančių savybių puikiai žinomas augalas, kuris yra naudojamas labai įvairiems produktams gaminti. O dabar atskleista ir šio augalo nauda odai.
Kanapės auginamos jau tūkstančius metų. Dvi pagrindinės kanapių rūšys yra Cannabis sativa ir Cannabis indica. Beveik visos šio augalo dalys yra naudojamos gaminti audiniams, aliejui, popieriui, be to, jis yra puikus augalinių baltymų šaltinis. Šiuo metu jau atlikti tyrimai apie kanapių poveikį psichikai, o dabar tyrėjai vis labiau domisi medicininiu ir terapiniu šio augalo natūralių psichikos neveikiančių sudedamųjų dalių poveikiu.
Kanapių aliejus, kurį naudoja kompanija Dr.Botanicals savo natūraliuose odos priežiūros produktuose, yra gaunamas iš sėklų. Kanapių sėklose yra daug kokybiškų baltymų ir riebalų rūgščių, įskaitant omega 3, omega 6 ir omega 9, kurių santykis yra idealus, kad organizmas galėtų jas įsisavinti. Šios riebalų rūgštys yra labai svarbios ir padeda organizmui palaikyti optimalų keramidų lygį, drėkinti odą ir palaikyti jos balansą. Be to, jos užtikrina pagrindines sveikos odos statybines medžiagas. Kanapių sėklų aliejus yra puikus GLA (gama linoleno rūgščių) – žmogaus organizmui labai svarbių riebalų, kurių jis pats pasigaminti negali – šaltinis.
Kanapių aliejuje yra ne tik puikiai subalansuotų riebalų rūgščių jūsų odai, bet ir vitaminų bei antioksidantų, padedančių aprūpinti odą maisto medžiagomis ir užtikrinančių apsaugą nuo laisvųjų radikalų. Be to, jame yra svarbiausių amino rūgščių, neleidžiančių susidaryti smulkioms raukšlelėms ir didesnėms raukšlėms bei mažinančių senstančios odos požymius ir simptomus.
Visi šios medžiagos elementai veikia kartu, drėkina odą bei užtikrina tinkamą apsauginį barjerą, padedantį išlaikyti drėgmę ir sulaikyti vandenį. Kai kurie tyrimai parodė, kad kanapių aliejaus savybės gali padėti įveikti įvairius odos trūkumus ir problemas, kaip antai pleiskanojimą, skilinėjimą ir egzemą, be to, sausai, sudirgusiai odai kanapių aliejus daro uždegimą slopinantį poveikį.
Šis nuostabus, stipriai veikiantis augalas puikiai tinka ne tik odai – kanapės labai naudingos aplinkai, dažniausiai būna natūralios ir ekologiškos – jos taip greitai auga, kad nereikia naudoti herbicidų ar kitų augimą skatinančių cheminių medžiagų.
"Dr.Botanicals" unikali odos priežiūros linija su kanapėmis  – dėl nuostabių kanapių sėklų aliejaus savybių ir privalumų šios linijos produktai puikiai tinka odos priežiūrai pasitelkiant veganiškus sprendimus. Pasidomėkite: atkuriamasis veido serumasmaitinamasis veido aliejus.