KIKI HEALTH MARINE COLLAGEN jūrinis kolagenas (200 g)

 • Kraunamos nuotraukos
  4690
  Į krepšelį 

  JŪRINIS KOLAGENAS + HIALURONO RŪGŠTIS + VITAMINAS C

   

  Šis kruopščiai paruoštas jūrinio kolageno, hialurono rūgšties, ekologiškų aliejinės kopūstpalmės (acai) uogų miltelių ir natūralaus vitamino C, esančio vaistinės juodmirtės (camu-camu) uogų milteliuose, mišinys – tai superkokteilis, padedantis palaikyti sveiką odos, plaukų, nagų, sąnarių ir kaulų būklę.

  100% ekologiški.

   

   

  Gamintojas
  Prekės ženklas
 • Mišinys su jūrinio kolageno milteliais

  Šis kruopščiai paruoštas jūrinio kolageno, hialurono rūgšties, ekologiškų aliejinės kopūstpalmės (acai) uogų miltelių ir natūralaus vitamino C, esančio vaistinės juodmirtės (camu-camu) uogų milteliuose, mišinys – tai superkokteilis, padedantis palaikyti sveiką odos, plaukų, nagų, sąnarių ir kaulų būklę.  

  Šis mišinys su 1 tipo išgrynintu hidrolizuotu jūriniu kolagenu yra daug lengviau įsisavinamas nei nehidrolizuotas jūrinis kolagenas.

  Kolagenas yra struktūrinis odos, dantenų, dantų, kaulų, sausgyslių, kremzlių ir kraujagyslių komponentas. Šis jūrinis kolagenas yra išgaunamas fermentacijos būdu, kad peptidai nebūtų pažeisti. Polipeptidų molekulinė masė yra labai maža, todėl jie yra lengvai virškinami ir švelniai veikia žarnyną.

  Sudėtyje nėra kviečių, glitimo, sojos, riešutų, laktozės ir pieno produktų. Produktas nebuvo apšvitintas jonizuojančiąja spinduliuote ir jame nėra genetiškai modifikuotų organizmų (GMO). Be dirbtinių dažiklių, konservantų, saldiklių ir maisto priedų.

  KAM NAUDINGAS ŠIS MAISTO PAPILDAS? 

  VISIEMS, KURIE NORI TURĖTI SVEIKĄ ODĄ!
  Kolagenas yra baltymas, kuris sudaro net 75 % mūsų odos masės. Mums senstant, sensta ir mūsų oda: odoje mažėja kolageno kiekis, o naujo kalogeno gamyba pradeda lėtėti. Dėl to metams bėgant odoje atsiranda raukšlių, raukšlelių aplink akis ir dėmelių.

  VISIEMS, KURIE RŪPINASI SAVO KŪNU IR NORI IŠSAUGOTI GERĄ KREMZLIŲ IR KAULŲ BŪKLĘ!
  Kolagenas yra baltymas, kuris yra naudingas ne tik norint pasiekti su estetika susijusius tikslus. Jis taip pat gali padėti palaikyti ir auginti raumenų masę. Daug amino rūgščių turintis kolagenas gali padėti palaikyti gerą raiščių, sąnarių ir sausgyslių, esančių sudėtingos mūsų kūno sandaros dalimi, būklę.

  IŠGAUTAS IŠ LAUKINIŲ ŽUVŲ

  Šis produktas yra išgautas iš laukinių žuvų, kurias prie Prancūzijos krantų pagavo Jūrų priežiūros tarybos (MSC) licencijuoti žuvininkyste užsiimantys subjektai, todėl galima nustatyti žuvų kilmės vietą. Jūrų priežiūros tarybos licencijuoti žuvininkyste užsiimantys subjektai stengiasi sumažinti žuvininkystės įtaką jūrų aplinkai ir užtikrinti, kad ateityje vandenynai būtų švarūs ir klestintys.

  Formulėje naudojamos veikliosios medžiagos: hidrolizuotas jūrinis kolagenas (iš žuvų), ekologiški aliejinės kopūstpalmės (acai) uogų milteliai, ekologiški vaistinės juodmirtės (camu-camu) uogų milteliai, hialurono rūgštis.

  Vitaminas C, esantis vaistinės juodmirtės (camu-camu) uogų milteliuose  (37 % rekomenduojamos paros normos vienoje porcijoje)  padeda stimuliuoti kolageno sintezę – procesą, būtiną kolageno lygiui, kuris mažėja mums senstant, palaikyti.  
  Alergenai: žr. sudedamąsias dalis. Šis produktas buvo sukurtas patalpose, kuriose galėjo būti vėžiagyvių ir jų produktų bei moliuskų ir jų produktų. 
   

  Privalumai

  Vitaminas C

  • Vitaminas C padeda palaikyti normalią energijos apykaitą.
  • Vitaminas C padeda sumažinti nuovargį.
  • Vitaminas C padeda palaikyti normalią psichologinę funkciją.
  • Vitaminas C prisideda prie vitamino E regeneracijos.
  • Vitaminas C padeda palaikyti normalią energijos apykaitą.
  • Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.
  • Vitaminas C padeda apsaugoti DNR, baltymus ir lipidus nuo oksidacijos.
  • Vitaminas C prisideda prie normalios kolageno, būtino normaliai odos būklei palaikyti, gamybos.
  • Vitaminas C prisideda prie normalios kolageno, būtino normaliai dantenų ir dantų būklei palaikyti, gamybos.
  • Vitaminas C prisideda prie normalios kolageno, būtino normaliai kaulų ir kremzlių funkcijai palaikyti, gamybos.
  • Vitaminas C prisideda prie normalios kolageno, būtino normaliai kraujagyslių funkcijai palaikyti, gamybos.
  • Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos funkciją intensyvaus fizinio krūvio metu ir po jo.
  • Vitaminas C gerina geležies pasisavinimą.

  Baltymai

  • Baltymai skatina raumenų masės augimą.
  • Baltymai padeda palaikyti raumenų masę.
  • Baltymai padeda palaikyti normalią kaulų būklę.

  Naudoti: 2 arbatinius šaukštelius (10 g) miltelių ištirpinkite stiklinėje vandens, sulčių ar kokteilio. Rekomenduojame neviršyti dienos normos. Vėliau – atsižvelgiant į jūsų asmeninius ir gyvenimo būdo poreikius. 

  Laikyti sausoje kambario temperatūros vietoje, vengti tiesioginių saulės spindulių.

  Tinka veganams ir vegetarams. Šis maisto papildas nepakeičia įvairios ir subalansuotos mitybos. Neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

  Pagamintta Dž.Britanijoje.