Magija plaukams, o:-)

Magija plaukams, o:-)

Leiskitės į kelionę su organiniu plaukų šampūnu ir kondicionieriumi su Madagaskaro kokosais – tobulu deriniu idealiai sudrėkintiems plaukams!

Prabangus, kreminės tekstūros, gausiai putojantis ir intensyviai drėkinantis plaukų šampūnas puikiai išplauna plaukus, suteikia jiems žvilgesio ir apgaubia švelnaus aromato skraiste. Lygiai taip pat kaip augalų naudingosios savybės naudojamos odos priežiūroje, šis šampūnas yra praturtintas veganiniais baltymais, padedančiais apsaugoti ir sustiprinti plaukus, bei kokosų riebalų rūgštimis, kurios maitina plaukus, prisotina juos vitaminais ir mineralais. Šios šampūno sudėtyje esančios riebalų rūgštys rūpinasi galvos oda, kovoja su infekcijomis ir, veikdamos giluminius odos sluoksnius, skatina plaukų augimą.

Ištrinkę galvą šampūnu, naudokite organinį augalinį plaukų kondicionierių, kuris pašalins iš plaukų kenksmingus toksinus, o jo sudėtyje esantis pantenolis padės atgaivinti nusilpusius plaukus, užtikrins jiems reikiamą drėkinimą, suteiks žvilgesio. Šis natūralus augalinės kilmės ingredientas gražina gyvybę pažeistiems plaukams. Pantenolio poveikis pastebimas, kai plaukai tampa elastingesni, geriau išlaiko drėgmę, tampa lengviau šukuojami. Ši medžiaga priskiriama vitaminų B kompleksui, o patekusi ant plaukų, tampa vitaminu B5, kuris atlieka apsauginę funkciją. Šio šampūno sudėtyje taip pat yra gardžiųjų papajų. Natūralios papajos naudojamos nuplikimui gydyti. Maistingųjų medžiagų, antioksidantų ir kitų veiksmingų komponentų gausa pasižyminčių papajų nauda plaukams neįkainojama. Plaukų priežiūros baigiamajame etape naudojamas išskirtiniais ingredientais praturtintas gaminys pasirūpins, kad maistingosios medžiagos prasiskverbtų giliai į plauko folikulą ir suteiktų plaukams taip trokštamo žvilgesio!

Saugodamiesi, kad nepatektų į akis, įtrinkite plaukus šampūnu, kad šis suputotų, ir kruopščiai išskalaukite, kol plaukai prisipildys energijos. Tada gausiai užtepkite kondicionieriaus, braukdami nuo šaknų iki galiukų. Luktelėkite 2–3 minutes, kad spėtų suveikti kondicionieriaus magija. Tropiniai aromatai ir užtikrinamas natūralus drėkinimas nuskaistins plaukus, išryškins jų natūralų žvilgesį. Šampūną naudokite kartu su kondicionieriumi ir džiaukitės stipriais, gyvybingais ir didesnės apimties plaukais!