Paakių serumas nuo senėjimo su hialurono rūgštimi Dr H "PURE", 15 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  5900
  Į krepšelį 

  Intensyvi priemonė nuo senėjimo paakių zonai su hialurono rūgštimi ir vitaminu A (Retinyl Palmitate). Serumas padeda apsaugoti jautrią paakių odą nuo išsausėjimo, ji tampa stangresnė, šviesesnė ir aprūpinta maitinančiomis medžiagomis. Labai tinka atgaivinti pavargusias akis. Visų tipų odai.

  skinChemists pasitelkia gamtą ir naujausias technologijas kurdami geriausius produktus Jums. 

 • Paakių serumas nuo senėjimo su hialurono rūgštimi Dr H "PURE" 

  Šis serumas padeda pašviesinti, stangrinti ir intensyviai drėkinti bei maitinti paakių zoną. Hialurono rūgštis suteikia maksimalų drėkinimą jūsų jautriai akių zonai ir padeda sumažinti bet kokias smulkias raukšleles ir raukšles.  Vitaminas A (Retinyl Palmitate) ir jame esanti veiklioji medžiaga retinolis yra viena veiksmingiausių odos senėjimą stabdančių ir raukšles sumažinti galinčių naudojamų medžiagų. Jūsų oda apsaugoma nuo laisvųjų radikalų daromos žalos, oda aprūpinama vitaminais, kurių jai reikia.

  Ši priemonė kaip tik jums jeigu:

  • paakių zona atrodo pavargusi 
  • kankina tamsūs ratilai ir paburkimas
  • paakių zonai trūksta drėgmės
  • matosi senėjimo požymiai ir raukšlės
  • trūksta stangrumo

  Pagrindinės veikliosios medžiagos yra: 

  - Hialurono rūgštis, kuri yra pagrindinė ekstraląstelinės matricos sudedamoji dalis, kuri yra gelio tipo medžiaga ir supa odos ląsteles. Gerai žinomi kolagenas ir elastinas yra taip pat šios medžiagos dalis. Hialurono rūgštis yra gyvybiškai svarbus elementas išlaikant odos drėgmę. Hialurono rūgštis perkelia sugertą vandenį į odos paviršių (epidermį). Taip pat atlieka svarbų vaidmenį odos elastingumui ir tonui palaikyti bei ląstelių regeneracijai. 

  - Vitaminas A (Retinyl Palmitate) ir jame esanti veiklioji medžiaga retinolis. Viena veiksmingiausių odos senėjimą stabdančių ir raukšles sumažinti galinčių naudojamų medžiagų kosmetikoje. Ji skverbiasi giliau, skatina kolageno ir elastino sintezę, skatina ląstelių dauginimąsi ir gerina tarpląstelinių audinių būklę. Taip pat veikia kaip geras antioksidantas. Šios visos savybės leidžia vitaminui A efektyviai kovoti su odos senėjimo procesais ir gerinti esamą odos būklę.