"SHAVE SAFE" skutimosi putos normaliai odai. Jam ir Jai.

 • Kraunamos nuotraukos
  1320
  Į krepšelį 

  Itin aukštos kokybės skutimosi putos, kurios apsaugo odą nuo spuogų susidarymo ir plaukų įauginėjimo. Pašalina bakterijas nuo odos ir nuo skustuvo. 0 % kvapiklių, parabenų ir dažiklių. 

  Gamintojas
  Prekės ženklas
 • „ShaveSafe“ – tai antibakterinės skutimosi putos, skirtos naudotis skutantis, depiliuojant arba tarp permanentinio plaukų šalinimo procedūrų. „ShaveSafe“ užkerta kelią bėrimams, neleidžia įaugti plaukeliams ir dirginti odos.
  0 % – „ShaveSafe“ nėra kvapiklių, parabenų ar dažiklių. Sudėtyje yra veikliųjų medžiagų derinys, kuris pašalina bakterijas ir nešvarumus, sukeliančius bėrimą, įaugusius plaukelius ir odos sudirgimą po skutimosi.
  „ShaveSafe“ yra skystesnis negu kitos skutimosi putos.

  PRIVALUMAI
  • Apsaugo nuo spuogų susidarymo ir plaukų įauginėjimo.
  • Pašalina bakterijas nuo odos ir nuo skustuvo.
  • 0 % kvapiklių, parabenų ir dažiklių.
  • 100 % pasitenkinimo garantija.
  • Galima naudoti visam kūnui.
  • Tinka tiek vyrams, tiek moterims.
  • Skutimosi putos ir losjonas po skutimosi viename.
  • Naudojamos skutantis skustuvu ar skutimosi mašinėle.
  • Galima naudoti po plaukų šalinimo vašku ar lazeriu.

  ĮRODYTAS VEIKSMINGUMAS
  Kadangi spuogų, barzdos paraudimų, niežulio ir plaukų įauginėjimo priežastys yra ant mūsų odos besikaupiančios bakterijos, būtina nuo jų apsaugoti odą.
  Šalinant plaukus skustuvu ar vašku, poros atsiveria, taip dirginami plaukų folikulai. Dėl to kyla alerginė reakcija, kuri pasireiškia bėrimu, užkemša poras, o dėl to įauga plaukai. „ShaveSafe“ skutimosi putos prasiskverbia ir puikiai nuvalo odą ir skustuvą. Tokiu būdu užtikrinama optimali higiena, užkertamas kelias spuogams, niežuliui ir plaukų įaugimui.
  Taigi, „ShaveSafe“ yra profilaktinė skutimosi priemonė.
  Ir taip, TAI VEIKIA. Galime tai garantuoti, todėl ir suteikiame prekėms 100 % pasitenkinimo garantiją.
  „ShaveSafe“ galite naudoti tiek skutimuisi, tiek plaukų formavimui bei šalinimui vašku – tuomet oda valoma „ShaveSafe“ po ir per procedūras.
  „ShaveSafe“ skutimosi putų sudėtyje visiškai nėra kvapiklių, parabenų, dažiklių. Todėl jis idealiai tinka jautriai odai.
  „ShaveSafe“ galite naudoti visam kūnui tiek skutimuisi, epiliacijai ir permanentiniam plaukų šalinimui. „ShaveSafe“ padės užtikrinti, kad oda bus švelni ir itin kruopščiai nuskusta, o skustuvas išliks švarus ir nekaups bakterijų.

  NAUDOJIMAS
  Pirmiausia pašalinkite įaugusius plaukelius. Tada sudrėkinkite odą drungnu vandeniu. Jei priemonę naudojate ant veido, prieš ją užpurkšdami pirmiausia turite nušluostyti odą, kad putų nepatektų į burną. Pageidaujamoje vietoje tolygiai paskirstykite putų sluoksnį ir nedelsiant pradėkite skustis. Skusdamiesi kojas, vienu metu skuskitės po vieną koją. Prieš pradėdami skustis kitą, nuskustą koją nuprauskite. Gerai nuplaukite vandeniu. Naudojamos skutantis skustuvu ar skutimosi mašinėle. Galima naudoti po plaukų šalinimo vašku ar lazeriu. Įspėjimas: tik išoriniam naudojimui. Nenaudoti aplink akis ir ausis. Retais atvejais chlorheksidinas gali sukelti alerginę reakciją.

  Pagaminta Danijoje.

  2012 metais nominuotas Danijos grožio priemonių apdovanojimui geriausio naujo produkto kategorijoje.