„VALQUER“ ledo atkuriamoji plaukų kaukė "Total Repair", 30 ml

 • Kraunamos nuotraukos

  Energijos suteikianti plaukų kaukė, kurios vėsinamasis poveikis sustiprina naudingąsias makadamijos riešutų aliejaus savybes. Dėl vėsinamojo poveikio rezultatai yra net 30 % geresni, lyginant su įprastomis plaukų kaukėmis.  

  Prekės ženklas
 • „VALQUER“ ledo atkuriamoji plaukų kaukė "Total Repair"

  Pagaminta naudojant aukštos kokybės išgrynintą vandenį (osmoso vandenį, apdorotą per UVA filtrus) ir natūralias medžiagas. Energijos suteikianti plaukų kaukė, kurios vėsinamasis poveikis sustiprina naudingąsias makadamijos riešutų aliejaus savybes.

  Pagrindinės formulėje naudojamos veikliosios medžiagos yra: makadamijos riešutų aliejus. Makadamijų riešutai auga ant medžių, kurių tėvynė – Australija. Tai yra vieni brangiausių riešutų pasaulyje! Jų aliejus pasižymi ypatingimis savybėmis - stiprina ir drėkina plaukus, minkština juos, suteikia žvilgesio ir švelnumo. Padeda suvaldyti net ir pačius nepaklusniausius bei reikliausius plaukus. Stambiauogės spanguolės, jose gausu vitaminų B1, B2, B5, B6, PP, C, organinių rūgščių ir daug kitų naudingų mikrolelementų. Jų dėka plaukai tampa dar labiau žvilgantys ir didesnės apimties.

  Dėl vėsinamojo poveikio rezultatai yra net 30 % geresni, lyginant su įprastomis plaukų kaukėmis. Rekomenduojame "VALQUER" šampūną "Total Repair".

  Naudojimas: pajuskite kaukės novatorišką vėsinamąjį poveikį ir stebėkite, kaip veikliosios medžiagos puoselėja jūsų plaukus. Ištrinkę plaukus švelniai ir tolygiai juos įmasažuokite kauke nuo plaukų vidurio iki galiukų, palaikykite 3-5 minutes ir nuplaukite vandeniu. Skirta dažnam naudojimui - pagal jūsų poreikį.

  Pagaminta Ispanijoje. Apie gamintoją galite pasidomėti čia Valquer Laboratories.
  Sertifikuotas kaip aplinkai nekenksmingas kokybiškas gaminys.
  Nebandytas su gyvūnais.
  Bendrovė vadovaujasi 3 ISO standartais (9001 kokybės, 14001 aplinkos apsaugos, 22716 GMP geros gamybos praktikos).
  Pirmoji halal kosmetikos laboratorija ir gamintoja Ispanijoje.
  Apdovanojimai už inovacijas, tarptautiniu mastu akredituoti ISO standartai.
  Produktai gaminami naudojant aukštos kokybės išgrynintą vandenį (osmoso vandenį, apdorotą per UVA filtrus).