„VALQUER“ plaukų serumas su argano aliejumi, 100 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  2260
  Į krepšelį 

  Drėkina ir maitina sausus ar pažeistus plaukus. Itin naudinga priemonė plaukų gyvybingumui palaikyti. 

  Prekės ženklas
 • „VALQUER“ plaukų serumas - tai argano aliejumi praturtintas plaukų serumas, kuris drėkina ir maitina sausus ar pažeistus plaukus, suteikia jiems elastingumo, žvilgesio ir gyvybingumo.

  Sudedamosios dalys: viena sudedamųjų dalių, argano aliejus, dažnai dar vadinamas „baltuoju auksu“ yra išgaunamas iš Argano medžio riešutų auginamų Maroke. Argano riešutuose gausu naudingų maistinių medžiagų, Vitamino E, riebalų rūgščių, todėl tai yra itin naudinga priemonė plaukų gyvybingumui palaikyti. Įrodyta, jog naudojant priemones su argano aliejumi plaukai labiau blizga ir tampa it šilko švelnumo. Argano aliejus puikiai gydo lūžinėjančius, besišakojančius plaukus. Ypač tinka garbanotiems plaukams, norint juos „sutramdyti“.

  Saulėgrąžų aliejus yra turtingas tokiomis medžiagomis kaip selenas, manganas, fosforas, vitaminas B6, cinkas, magnis - šie elementai yra itin naudingi plaukams.

  Naudojimas: užlašinkite kelis serumo lašelius ant pirštų galiukų ir tolygiai paskirstykite ant drėgnų ar sausų plaukų. Tepkite ties plaukų viduriu ar ant galiukų. Nuplauti nereikia. Pasidžiaukite ir patirkite ką reiškia turėti glotnius ir sveikus plaukus.

  Pagaminta Ispanijoje. Apie gamintoją galite pasidomėti čia Valquer Laboratories.

  Sertifikuotas kaip aplinkai nekenksmingas kokybiškas gaminys.
  Nebandytas su gyvūnais.
  "Valquer Laboratories" bendrovė vadovaujasi 3 ISO standartais (9001 kokybės, 14001 aplinkos apsaugos, 22716 GMP geros gamybos praktikos).
  Pirmoji halal kosmetikos laboratorija ir gamintoja Ispanijoje.
  Apdovanojimai už inovacijas, tarptautiniu mastu akredituoti ISO standartai.
  Produktai gaminami naudojant aukštos kokybės išgrynintą vandenį (osmoso vandenį, apdorotą per UVA filtrus).